Welcome to our online store!

Nhọrọ-0120488291

Nkọwa dị mkpirikpi:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 98660041034440, 333440, 98660043827400, 33 3440, 3741, 3744, 4103 , 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1351309700146, 8114,2972,943 V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 5240151022,715291,541 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902 , 3661502350, A0091549902, A0091549902, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A0101548492802, A0209446589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Nkọwa ngwaahịa

Gbasara Anyị

Koodu OEM

Ụgbọ ala ndị ọdabara

ọrụ

Mkpado ngwaahịa

0120488291 Amperage (A) 100
Ntughari CW
Ụdị Pulley Adabaraghị
Ụdị Pulley Edoziri
Pulley Grooves 2
Koodu nkwụnye 243

  • Nke gara aga:
  • Osote:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Ụlọ ọrụ anyị-Nitel Motors bụ ezigbo onye nrụpụta nke ndị na-amalite mbelata gia na ihe mejupụtara ya.Anyị agafeela ISO/TS 16949-2009 International Quality System nke ọma.Ngwaahịa anyị nwere afọ ojuju gụnyere Delco 38MT na 39 MT series, Bosch series, Mitsubishi series, Prestolite series, Hitachi series, more than 10 series and 100 model of begin motors.Ngwaahịa anyị dabara maka ọtụtụ ụdị injin na gwongworo, dị ka injin Cummins, injin Deutz, ụgbọ ala Freightliner, gwongworo mba ụwa, injin caterpiller, gwongworo Volvo, Trucks Mack, Trucks Renault, Trucks DAF, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Ugbo ala, gwongworo Mercedes, gwongworo Isuzu, gwongworo Nissan, igwe ike Weichai, Sinotruk, injin DCEC, igwe CCEC, injin dizel Shanghai, injin dizel Dalian na ihe ndi ozo.
    anyị nwere nnọọ obi ike na mgbe ị na-arụ ọrụ na anyị, Anyị nwere ike na-achọ nkịtị mmepe uru.
    Anyị na-ekwe nkwa ịdị mma.

    Anyị na-ekwe nkwa ọrụ.
    Anyị na-ekwe nkwa na oge bara uru.
    Anyị na-ekwe nkwa oge nnyefe.
    Tukwasi ayi obi, Họrọ ayi, biakute ayi .
    NITEL Engines
    Mobile |WhatsApp |Wechat: +86 13326253833
    Email: carina-motors@hotmail.com
    Weebụsaịtị: www.nitel-motors.com
    BOSCH 120469001
    BOSCH 120469019
    BOSCH 120469039
    BOSCH 120469101
    BOSCH 120469103
    BOSCH 120469509
    BOSCH 120469686
    BOSCH 120469982
    BOSCH 120488256
    BOSCH 120488277
    BOSCH 120488278
    BOSCH 120488282
    BOSCH 120488291
    BOSCH 120489231
    BOSCH 120489282
    BOSCH 120489316
    BOSCH 986033510
    BOSCH 986034270
    BOSCH 986034400
    BOSCH 986037410
    BOSCH 986037440
    BOSCH 986041030
    BOSCH 986043890
    BOSCH 3351
    BOSCH 3427
    BOSCH 3440
    BOSCH 3741
    BOSCH 3744
    BOSCH 4103
    BOSCH 4389
    BOSCH 6033GB3010
    BOSCH 6033GB3023
    BOSCH 6033GB3047
    BOSCH 6033GB3055
    BOSCH 6033GB3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AAN3112
    LEYLAND AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA2504
    LUCAS LRA973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    NWOKE 51261017214
    NWOKE 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    Volvo 20402404
    Mee Nlereanya Ụdị Afọ Ozi
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997-2002 11946 cc, 313 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997-2002 11946 cc, 313 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 AK 2003 - 11946 cc, 320HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 K 2003 - 11946 cc, 320HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK 1997-2002 11946 cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K 1997-2002 11946 cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946 cc, 360 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 AK 2003 - 11946 cc, 360 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 K 2003 - 11946 cc, 360 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK 1997-2002 11946 cc, 394HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K 1997-2002 11946 cc, 394HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 K 2003 - 11946 cc, 408 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK 1997-2002 11946 cc, 428 HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K 1997-2002 11946 cc, 428 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 B 2005 - 11967 cc, 354 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 B 2011 - 6374 cc, 279 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374 cc, 279 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228C 2002-2004 6374 cc, 279 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967 cc, 354 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 B 2004-2005 11967 cc, 354 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 B 2004-2005 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 K -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967 cc, 428 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 B 2004 - 11967 cc, 428 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967 cc, 354 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 K 2009 - 11967 cc, 354 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140 K 2009 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143 K 2009 - 11967 cc, 428 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro G 1998 - 6374 cc, 252 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro G 1999 - 6374 cc, 279 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro N 1998 - 6374 cc, 231 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro N 1998 - 11967 cc, 252 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro N 1998 - 6374 cc, 279 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro N 1999 - 6374 cc, 245 HP
    MERCEDES-BENZ CATARO Citaro N 1999 - 6374 cc, 279 HP
    MERCEDES-BENZ M CITO 130 kW 1999 - 4249 cc, 177 HP
    ERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 5000 2002 - 4801 cc, 218 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 5000 2002 - 6374 cc, 231 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 5000 2012 - 4801 cc, 218 HP
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 613 D -  
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 615 D -  
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 810 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 102HP
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 813 D -  
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 814 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 136 HP
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 815 D -  
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 815DA -  
    MERCEDES-BENZ DỊ iche iche 816 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 152HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675 cc, 125 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 cc, 150 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 3000 2002 - 4249 cc, 150 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 3000 2002 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 400 2000 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 400 2000 - 6374 cc, 231 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 cc, 150 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4801 cc, 218 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 5000 2002 - 4801 cc, 218 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 5000 2002 - 6374 cc, 231 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 5000 2012 - 4801 cc, 218 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928 cc, 435 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928 cc, 476 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967 cc, 354 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cc, 435 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cc, 476 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cc, 435 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cc, 476 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675 cc, 125 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 cc, 150 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 3000 2002 - 4249 cc, 150 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 3000 2002 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 400 2000 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG N'afọ 400 2000 - 6374 cc, 231 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 cc, 150 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 cc, 177 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4801 cc, 218 HP
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201cc, 326HP
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A 2008 - 7201cc, 326HP

    Nitel qulaity warrty:

    Ngwaahịa anyị niile na-enye ọrụ ikike otu afọ.Ọ bụrụ na enwere nsogbu ọ bụla dị mma nke ngwaahịa n'onwe ya site na ụbọchị ịzụrụ, mgbe nkwenye site na ngalaba nyocha anyị, anyị ga-enye ngwaahịa ọhụrụ n'efu.

    Ebumnuche Nitel ụlọọrụ:

    Ahịa 'afọ ojuju bụ ihe mgbaru ọsọ anyị, na ezi obi na-atụ anya guzosie ike ogologo okwu kwụ n'otu n'otu mmekọrịta ndị ahịa ijikọ ọnụ ịzụlite ahịa.Iwuli amamiihe echi ọnụ! Anyị ụlọ ọrụ ekele "ezi uche ahịa, oru oma mmepụta oge na ezi mgbe-sales ọrụ" dị ka anyị tenet.Anyị na-atụ anya ka anyị na ọtụtụ ndị ahịa na-arụkọ ọrụ maka mmepe na uru.Anyị na-anabata ndị nwere ike ịzụta ka ha kpọtụrụ anyị.
    Ọtụtụ nsogbu dị n'etiti ndị na-ebubata ya na ndị ahịa bụ n'ihi nkwurịta okwu adịghị mma.N'ọdịbendị, ndị na-eweta ngwaahịa nwere ike ịla azụ ịjụ ajụjụ ihe ha na-aghọtaghị.Anyị na-emebi ihe mgbochi ndị ahụ iji hụ na ị nwetara ihe ịchọrọ n'ogo ị tụrụ anya, mgbe ịchọrọ ya.Oge nnyefe ngwa ngwa yana ngwaahịa ịchọrọ bụ Criterion anyị.

     

  • Dee ozi gị ebe a ziga anyị ya