Welcome to our online store!

Nhọrọ-0124655012

Nkọwa dị mkpirikpi:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 20849352, 208508236, 2142


Nkọwa ngwaahịa

Gbasara Anyị

Koodu OEM

Ụgbọ ala ndị ọdabara

Mkpado ngwaahịa

0124655012 Voltaji (V) 24
Amperage (A) 110
Ntughari CW
Ụdị Pulley Edoziri
Pulley Grooves 8
Dayameta Pulley (mm) 73
Ọdụ ụgbọ elu B+ (30) M8
Koodu nkwụnye 167

  • Nke gara aga:
  • Osote:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Ụlọ ọrụ anyị-Nitel Motors bụ ezigbo onye nrụpụta nke ndị na-amalite mbelata gia na ihe mejupụtara ya.Anyị agafeela ISO/TS 16949-2009 International Quality System nke ọma.Ngwaahịa anyị nwere afọ ojuju gụnyere Delco 38MT na 39 MT series, Bosch series, Mitsubishi series, Prestolite series, Hitachi series, more than 10 series and 100 model of begin motors.Ngwaahịa anyị dabara maka ọtụtụ ụdị injin na gwongworo, dị ka injin Cummins, injin Deutz, ụgbọ ala Freightliner, gwongworo mba ụwa, injin caterpiller, gwongworo Volvo, Trucks Mack, Trucks Renault, Trucks DAF, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Ugbo ala, gwongworo Mercedes, gwongworo Isuzu, gwongworo Nissan, igwe ike Weichai, Sinotruk, injin DCEC, igwe CCEC, injin dizel Shanghai, injin dizel Dalian na ihe ndi ozo.
    anyị nwere nnọọ obi ike na mgbe ị na-arụ ọrụ na anyị, Anyị nwere ike na-achọ nkịtị mmepe uru.
    Anyị na-ekwe nkwa ịdị mma.

    Anyị na-ekwe nkwa ọrụ.
    Anyị na-ekwe nkwa na oge bara uru.
    Anyị na-ekwe nkwa oge nnyefe.
    Tukwasi ayi obi, Họrọ ayi, biakute ayi .
    NITEL Engines
    Mobile |WhatsApp |Wechat: +86 13326253833
    Email: carina-motors@hotmail.com
    Weebụsaịtị: www.nitel-motors.com
    BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (Ụgbọala RENAULT IND.) 5010589551
    RVI (Ụgbọala RENAULT IND.) 7420466317
    RVI (Ụgbọala RENAULT IND.) 7420862899
    Volvo 20466317
    Volvo 20849352
    Volvo 20850236
    Volvo 21429782
    Mee Nlereanya Ụdị Afọ Ozi
    Ụgbọ ala RENAULT KERAX 460.32 2006 - 12800cc, 461HP
    Ụgbọ ala RENAULT KERAX 500.32 2006 - 12800cc, 500HP
    Ụgbọ ala RENAULT MAGNUM DXi 13 440.19 2009 - 12800cc, 440HP
    Ụgbọ ala RENAULT MAGNUM DXi 13 460.18 T 2006 - 12800cc, 461HP
    Volvo 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    Volvo 8700 8700 1999 - 12100cc, 380HP
    Volvo 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    Volvo 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    Volvo 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    Volvo 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    Volvo 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    Volvo 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    Volvo FM FM 500 2005 - 12800cc, 500HP
    Volvo FM FM 500 2012 - 12800cc, 500HP
    Volvo FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    Volvo FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    Volvo FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    Volvo FMX 500 2010 - 12800cc, 500HP
  • Dee ozi gị ebe a ziga anyị ya