Welcome to our online store!

BOSCH 0001231033 moto mmalite maka Mercedes Benz

Nkọwa dị mkpirikpi:

BOSCH Starter Engine

 

001231033

 

  • Oge nnyefe: 30-45 ụbọchị
  • Akwụkwọ ikike: nkwa otu afọ
  • Ọnọdụ: 100% Ngalaba ọhụrụ arụpụtara iji zute nkọwa OEM
  • Nkọwa ngwaahịa: 24V 4.0KW 9T CW
  • Arọ: 9.00kg


Nkọwa ngwaahịa

Gbasara Anyị

Koodu OEM

Ogo

Mkpado ngwaahịa

Voltaji (V) 24
Kilowatt (kW) 4.0
Ezé 9
Ntughari CW
Dayameta Flange (mm) 89.0
Cone imi Ee
Ụdị nkwụnye Flange
Oghere mgbakwasị 3
Oghere eriri 0
50 ọdụ M6

BOSCH 0001231033
Nwoke 36262016003
BOSCH 0001231133
MERCEDES-BENZ A0061512203
OSCH 0001263015
BOSCH 0001263016
BOSCH 0001263049
BOSCH 0001263050
MERCEDES-BENZ 0061512201
MERCEDES-BENZ A0061512201
ER MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 AK 1998 - 2004 4249cc, 170HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 AK 2004 - 4249cc, 170HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 K -
MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 K 1998 - 2004 4249cc, 170HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 -
MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 A 2004 - 4249cc, 177HP
MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 AK 2004 - 4249cc, 177HP1627111671(1) 603aecf69c5f409822f90408cdf1641


  • Nke gara aga:
  • Osote:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Ụlọ ọrụ anyị-Nitel Motors bụ ezigbo onye nrụpụta nke ndị na-amalite mbelata gia na ihe mejupụtara ya.Anyị agafeela ISO/TS 16949-2009 International Quality System nke ọma.Ngwaahịa anyị nwere afọ ojuju gụnyere Delco 38MT na 39 MT series, Bosch series, Mitsubishi series, Prestolite series, Hitachi series, more than 10 series and 100 model of begin motors.Ngwaahịa anyị dabara maka ọtụtụ ụdị injin na gwongworo, dị ka injin Cummins, injin Deutz, ụgbọ ala Freightliner, gwongworo mba ụwa, injin caterpiller, gwongworo Volvo, Trucks Mack, Trucks Renault, Trucks DAF, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Ugbo ala, gwongworo Mercedes, gwongworo Isuzu, gwongworo Nissan, igwe ike Weichai, Sinotruk, injin DCEC, igwe CCEC, injin dizel Shanghai, injin dizel Dalian na ihe ndi ozo.
    anyị nwere nnọọ obi ike na mgbe ị na-arụ ọrụ na anyị, Anyị nwere ike na-achọ nkịtị mmepe uru.
    Anyị na-ekwe nkwa ịdị mma.

    Anyị na-ekwe nkwa ọrụ.
    Anyị na-ekwe nkwa na oge bara uru.
    Anyị na-ekwe nkwa oge nnyefe.
    Tukwasi ayi obi, Họrọ ayi, biakute ayi .
    NITEL Engines
    Mobile |WhatsApp |Wechat: +86 13326253833
    Email: carina-motors@hotmail.com
    Weebụsaịtị: www.nitel-motors.com
    0001231002 BOSCH
    0001231033 BOSCH
    0001231133 BOSCH
    0041518401 MERCEDES
    004151840180 MERCEDES
    0051512001 MERCEDES
    005151200180 MERCEDES
    005151220180 MERCEDES
    0061512201 MERCEDES
    006151220180 MERCEDES
    0061512203 MERCEDES
    006151220380 MERCEDES
    063522310330 MAGNETI MARELLI
    063721112010 MAGNETI MARELLI
    0986017240 BOSCH
    101112 KUHNER
    101112P KUHNER
    10479626 DELCO
    11.130.728 ISKRA / LETRIKA
    114523 POSITION
    115514 POSITION
    120-20134 ROBERT
    1516660R DAF
    18364N WAI/Nfefe
    19084014 DELCO
    19084201 DELCO
    19637N WAI/Nfefe
    20401556 EZIOKWU
    220278 Ọ BỤ
    260-23204 DIXIE
    33947 NA EBE
    36262016003 NWOKE
    45-4299 ELSTOCK
    458177 VALEO
    551.503.093 PA
    6010655 SANDO
    72735769 MAHLE
    860321 PESTOLITE
    88212389 POWERMAX
    8846 CEVAM
    8EA012586-011 HELLA
    8EA737540-001 HELLA
    A0041518401 MERCEDES
    A004151840180 MERCEDES
    A0051512001 MERCEDES
    A005151200180 MERCEDES
    A005151220180 MERCEDES
    A0061512201 MERCEDES
    A006151220180 MERCEDES
    A0061512203 MERCEDES
    A006151220380 MERCEDES
    AEY2158 Ụgbọ ala ELECTRO
    AZF4507 ISKRA / LETRIKA
    BOS0001231033 WOODAUTO
    BOS0001231133 WOODAUTO
    BOS0986017240 WOODAUTO
    CS1112 Akụkụ HC
    CST10655 Okpu agha
    CST10655AS Okpu agha
    CST10655ES Okpu agha
    CST10655GS Okpu agha
    CST10655OS Okpu agha
    CST10655RS Okpu agha
    DRS7240 DELCO
    DS8350 DELCO
    EAA-121094 EAA
    IS0728 ISKRA / LETRIKA
    LRS02626 LUCAS
    MAHMS141 WOODAUTO
    MQS1112 MAGNETI MARELLI
    MS141 MAHLE
    S0037 AS-PL
    SG0024 GHIBAUDI
    STB1112 CRAUF
    STB2112 CRAUF
    STB5112 CRAUF
    STD1112 CRAUF
    STM916 ROLLCO
    STP1112 CRAUF
    STR50105 WOODAUTO
    STR50420 WOODAUTO
    TS-6200 DIXIE
    0986021083 BOSCH
    MS141 MAHLE
    STRL112 3EFFE
    MAV126550 SIOM
    CGB-27240 AINDE
    RNL1724 RNL
    LRS2626 LUCAS

    Banyere ịdịmma, anyị na-achịkwa nhọrọ nke akụrụngwa, na-emejuputa nyocha niile mgbe ị na-abanye n'ụlọ ọrụ mmepụta ihe, yana usoro mmepụta na-agbaso ISO / TS 9000 na ISO / TS 16949 ogo ọkwa ọkwa.Companylọ ọrụ ahụ na-ewebata akụrụngwa nnwale Canada DV dị mbubata iji nwalee nnwale 100% n'ụzọ siri ike dabere n'ụkpụrụ ụlọ ọrụ iji hụ na ngwaahịa ọ bụla na-emezu ụkpụrụ ụlọ yana ụkpụrụ ogo kwekọrọ na Europe, ka ndị ahịa wee nwee ike iji ngwaahịa ahụ nwee ntụkwasị obi.

  • Dee ozi gị ebe a ziga anyị ya